Samečci

Bertíček

white patched/nositel sand genuNáš první barevný sameček, kterého jsme si nechali doma. Má krásný čumáček. Je to potomek od Šálinky a Willíka z Barneysdegu. Od malička zvědavý osmák. Už jako několikadenní byl snad raději u nás na ruce, než v kleci.

* 6. srpna 2014

Štaflík

blueŠtaflíček je náš první modrý sameček. Přímo nesnáší cestování. Je neoficiální "manžel" Špagetky. Oba mají nepříbuzné rodiče, takže se tešíme na jejich potomky.

* 21. srpna 2014

Marty

agouti/nositel sand genuNáš nový sameček. Teprve se zabydluje a zvyká si na Bertíka, svého nového spolubydlícího. Je nositelem pískového genu, který zdědil po otci.

* 28. října 2015Naši nezapomenutelní

Kryštofek

agoutiJe to obrovský mazel a má rád tahání za ouško. Pochází z našeho úplně prvního vrhu měl 6 sourozenců a byl z nich ten nejmenší, ale zato nejbojovnější. V tuto chvíli je to náš úplně nejstarší osmák. S Polynkou mají celkem 7 potomků.

* 8. listopadu 2009

† 28. prosince 2017

Maxíček

agoutiMaxík byl takový divočák, nejraději by měl vše hned. Ve stáří se sice trošku uklidnil, ale i tak pro něj platí. Jak žil, tak umřel. Pár dní před narozeninami nešťastně upadnul v kleci a následkům podlehl.

* 31. srpna 2012

† 27. srpna 2015

Filípek

agoutiFilípek žil u prarodičů, kteří mu věnovali opravdu hodně svého času, za čož jim byl opravdu vděčný. Rád se mazlil, ráno se s oblibou vyhříval v rukávu a když měl žízeň nebo chtěl společnost vždy čekal v levém horním rohu klece.

* 8. listopadu 2009

† 19. března 2015

Ferdíček

agoutiVetšího mazlíka jsme nikdy neměli. V rukávu vydržel schovaný i několik hodin. A nejraději by se jenom mazlil. Když se mu něco nelíbilo, tak vrčel. Posledních šest měsíců jsme ho až 5x denně krmili umělou výživou. Tak bojoval ...

* 2006

† 12. února 2013

Drakoušek

agoutiDrakoušek je taťuldou našeho prvního odchovaného vrhu. Byl to fešák a rozhodně společenský tvor.

* 2008

† 13. dubna 2012